Už Vám bylo 18 let?


Svátek sv. Martina můžete oslavit litovelským Svatomartinským pivem

I letos uvařil k příležitosti svátku sv. Martina litovelský pivovar ze společnosti Pivovary CZ Group sváteční polotmavý speciál Svatomartinské pivo 13 %. Speciál bude postupně na čepu ve vybraných restauracích od dnešního dne až do vyčerpání zásob.

„Tento tradiční polotmavý speciál vaříme pouze jednou do roka nejen pro ty, kteří dávají předost originálnímu zlatavému moku před vínem. Náš chuťově vyladěný speciál skvěle doplní tradiční svatomartinské menu s vypečenou husou,“ charakterizuje sváteční pivo litovelský sládek Petr Kostelecký.

Silné Svatomartinské pivo 13 % zrálo celých 60 dní v ležáckých sklepích a díky tomu získalo zakulacenou charakteristickou chuť, vůni a zároveň si zachovalo skvělý říz. Polotmavý ležák je uvařený z několika druhů sladů a vyniká jantarovou barvou a příjemnou intenzivní hořkostí.

Tip sládka:

Svatomartinská husa se má podle rčení pořádně podlívat. A Svatomartinský speciál 13 % je skvělá volba, jak hostinu dovést k dokonalosti. Protože pokud si dáte po martinské huse svatomartinské pivo, vychutnáte si ji až do konce.