Už Vám bylo 18 let?


Novinka z rodiny Citronů!

Řezaný Citron

Slavíme světový úspěch

World Beer Awards 2021

Litovel znovu vítězí

České pivo 2021

Sváteční hořký ležák 11%

Advent s litovelským speciálem

UPOZORNĚNÍ: Až do odvolání pozastavujeme exkurze pro veřejnost a PROMO tour. Děkujeme za pochopení.

 

 

Přes 700 let tradice, klasické postupy, nejkvalitnější suroviny z úrodné Hané.
Vítejte ve světě piva Litovel.

Minipivovar

Jak se vlastně vaří pivo? V našem minipivovaru si mohou návštěvníci vyzkoušet, co vše obnáší výroba zlatavého moku od prvního do posledního kroku. Vaření piva probíhá pod odborným vedením sládka, zájemci mohou postupovat dle doporučených receptur nebo zkusit stvořit vlastní unikátní chuť.

Chci vědět víc

Exkurze

UPOZORNĚNÍ: Až do odvolání pozastavujeme exkurze pro veřejnost a PROMO tour. Děkujeme za pochopení.

S pivem se setkáváme téměř každý den. Vidíme ho v obchodech, máme stále nějakou tu lahev doma v zásobě, pijeme ho v restauracích nebo oblíbených hospůdkách. Je naším společníkem při rodinných sešlostech či přátelských posezeních. Ale známe jej skutečně tak dobře? O tom se přesvědčíme při exkurzi v našem pivovaru!

Chci vědět víc

Jak správně čepovat pivo

I skvělé pivo může být znehodnoceno výčepním. Jak správně načepovat litovelské pivo vám předvede sládek našeho pivovaru Petr Kostelecký. Při hledání podniků, které čepují pivo jako křen, doporučujeme sledovat litovelskou Pivní pečeť kvality a můžete se spolehnout na to, že ochutnáte litovelské pivo té nejvyšší jakosti. 

Přehrát video

 

Citát sládka

„Za to, co jsme dokázali, vděčíme především svým předkům, kteří nás mnohé naučili a předali nám své zkušenosti, filozofii a lásku k poctivému řemeslu. Klasická technologie, odborně vzdělaní a nadšení pracovníci a vysoce kvalitní suroviny jsou tím nejlepším základem pro vaření výborného chmelového moku.“

Miroslav Koutek emeritní sládek Pivovaru Litovel