Už Vám bylo 18 let?


Pivovar Litovel znovu otevírá exkurze

 Litovelský pivovar téměř po dvou letech pauzy opět otevírá své brány.Návštěvníci exkurzí mohou nyní proniknout do tajů vaření piva a zjistit něco více o pivovarnickém řemesle.

Během exkurze se návštěvníci mohou dozvědět více o historii vaření zlatavého moku, součástí je také prohlídka historické varny a ochutnávka různých druhů litovelského piva. „Jsme rádi, že po dlouhé pauze můžeme opět návštěvníky lépe seznámit s krásou pivovarnického řemesla a ukázat jim, jak se vaří poctivé české pivo. Pro milovníky piva starší 18 let nabízíme v rámci prohlídek také ochutnávky, a to hned několika druhů našeho piva, které je oceňované odborníky i příznivci piva u nás i ve světě,“ popisuje průběh exkurzí sládek Petr Kostelecký.

Prohlídky v Pivovaru Litovel probíhají ve všední dny od 10 do 15 hodin a cena začíná od 150 Kč za osobu bez ochutnávky. Minimální počet pro účast je skupina 15 lidí. Jednotlivci se mohou přidat po předchozí telefonické domluvě. Pro rezervaci kontaktujte exkurze@litovel.cz nebo +420 724 776 392.