Už Vám bylo 18 let?

Volná pracovní pozice - Uklízečka

Chcete pracovat pro Pivovar Litovel? Nabízíme volné pracovní místo.

Do Pivovaru Litovel hledáme zaměstnance do trvalého pracovního poměru na pozici Uklízečka.

Náplň práce:

  • úklid kanceláří správní budovy a odbytu a souvis. společných prostorů, zázemí (sprchy, toalety), úklid skladu MTZ

Požadujeme:

  • spolehlivost, dochvilnost, trestní bezúhonnost, chuť pracovat

Typ pracovního poměru:

  • pracovní smlouva na plný úvazek

Pracovní doba:

  • po týdenních turnusech od 6:00-14:00 a od 12:00 -20:00

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3% z hrubé mzdy na účet Vašeho důchodového spoření
  • vlastní závodní stravování, cena stravenky 23 Kč
  • odměny za mimořádné, periodické práce (drobné zahradnické, mytí oken)
  • každoroční valorizace mezd
  • Flexi Pasy v hodnotě 1.000 Kč ročně
  • výhody z příp. členství v odborové organizaci
  • jiné benefity (zápůjčka výčepního zařízení zdarma)

Nástup:

  • možný ihned od 1.9.2021