Už Vám bylo 18 let?

Volná pracovní pozice - Obsluha etiketovacího stroje

Chcete pracovat pro Pivovar Litovel? Hledáme hned několik pracovníků na volná místa.

Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici Obsluha etiketovacího stroje.

Náplň práce:

  • obsluha etiketovacího stroje
  • obsluha  datumovacího stroje
  • obsluha kamerového kontrolního zařízení
  • vedení provozních  záznamů
  • spolupráce s podporou údržby

Požadujeme:

  • vzdělání  technického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • technické myšlení, flexibilitu, samostatnost, týmovou práci, aktivní  přístup, odpovědnost
  • ochotu učit se a pracovat v trojsměnném provozu
  • nástup možný ihned

Co nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • odpovídající  profesní školení
  • práce ve stabilní společnosti (od roku 1893)
  • 5 týdnů  dovolené
  • po roce smlouva na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • různé  možnosti mimořádných odměn
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy do důchodového  spoření
  • příspěvek na stravování – závodní jídelna
  • dobrý pracovní  kolektiv
  • možnost profesního  růstu

Podrobnosti budou sděleny telefonicky, elektronicky nebo při  osobním jednání.
Kontaktní osoba: pí. Nováková 585 493 563; novakova@litovel.cz