Už Vám bylo 18 let?


Úspěch na Pivexu!

Na letošním ročníku prestižní degustační soutěže PIVEX 2018 opět bodoval Pivovar Litovel. Zlatým pohárem v kategorii světlých výčepních piv se chlubí Litovel Moravan, na druhém místě se pak umístil Litovel Classic. Stříbrnou medaili si v kategorii nealkoholických míchaných piv odnáší Litovel Červený pomeranč, bronz mezi tmavými pivy pak Litovel Dark Premium.

27. 2. 2018

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v brněnském hotelu Voroněž, kde se soutěž tradičně koná. „V letošním roce se nám opět podařilo navázat na úspěchy z minulých let a odvážíme si čtyři medaile, z nichž nejcennější je zlato pro Litovel Moravan. Těší nás, že pro nás 125. rok existence pivovaru díky oceněním na PIVEXu i nedávné Zlaté pivní pečeti začal tak radostně,“ říká ředitel Pivovaru Litovel Lumír Hyneček.

Po Zlaté pivní pečeti, kde získalo stříbro Litovel Pomelo, jde o druhé potvrzení kvality ochucených nealkoholických piv a pivních mixů z Hané. „Trend v netradičních pivních chutích pokračuje i letos a nedá se říct, že by ochucená piva byla pouze doménou žen. Mezi našimi produkty mají ochucená piva pevné místo,“ komentuje sládek Pivovaru Litovel Petr Kostelecký.