Už Vám bylo 18 let?


Pivo Litovel Moravan slaví 40 let

Pivo Litovel Moravan letos slaví kulaté výřočí. Litovelský pivovar k této jedinečné příležitosti přichází s retro pivní edicí, která odkazuje na dlouhou historii tohoto zlatavého moku. 

Litovel Moravan letos slaví čtyřicátiny. K této slavnostní příležitosti si Pivovar Litovel připravil pivní retro edici, která je inspirovaná první etiketou piva Moravan. Poprvé ho uvařil dnes už emeritní sládek Miroslav Koutek v roce 1982 a dodnes chutná stále stejně dobře. 

Při přípravě retro etiketace a multipacku na oslavu čtyřicátin piva Moravan jsme se inspirovali jeho úplně první etiketou. Touto edicí chceme připomenout dlouhou historii piva, které dodnes patří k těm nejoblíbenějším z našeho portfolia. Přestože se etiketa za posledních 40 let hodně proměnila, typická vyvážená chmelová chuť a vůně sladu zůstávají,“ popisuje emeritní sládek Miroslav Koutek. Retro edice lahvového Moravan a retro multipack budou k dispozici přibližně od poloviny dobna do vyprodání zásob, a to v řetězcích BILLA, Globus a také u všech dosavadních odběratelů a prodejců piva Moravan.