Už Vám bylo 18 let?


Můžete se těšit na Litovelský Otvírák

Celkem na třech scénách přímo v areálu Pivovaru Litovel vystoupí 13. srpna přes dvě desítky tuzemských i zahraničních interpretů.

10. 8. 2016

Celkem na třech scénách přímo v areálu Pivovaru Litovel vystoupí 13. srpna přes dvě desítky tuzemských i zahraničních interpretů. Po úspěchu v loňském roce bude jedna ze scén opět věnována mladým návštěvníkům. Vstup na Litovelský Otvírák je zdarma, spojení z Olomouce, Prostějova a dalších blízkých měst zajistí kyvadlová doprava.

Kromě hudební produkce se mohou návštěvníci těšit i na doprovodné akce, jako jsou bohatý dětský program včetně představení oblíbeného olomouckého divadla Tramtárie, ohňostroj a tradiční narážení soudku litovelského piva.

Hudebníci se představí na třech pódiích, na Hlavní scéně vystoupí například kapela Desmod, Vilém Čok se skupinou Bypass, Mňága a Ždrop, Stracené ráj a Walda Gang. Nádvoří bude nejprve patřit dětem, později zde zahraje například TH!S Praha s frontmanem Vojtou Kotkem. Milovníci elektronické hudby zase ocení letošní Young Stage, kde se vystřídají interpreti jako Hybris, BassbeatDjs a Prokta.