Are you over 18 years old?


Program Litovelského Otvíráku nabídne mladým DJ´s nebo Vojtu Kotka s kapelou

Stáhnout zprávu a foto

Na pódium s názvem Young Stage se v areálu Pivovaru Litovel vystřídá celkem sedm interpretů.

11. 8. 2016

Litovel, 11. srpna 2016 – Elektronická hudba roztančí v sobotu 13. srpna třetí scénu Litovelského Otvíráku. Na pódium s názvem Young Stage se v areálu Pivovaru Litovel vystřídá celkem sedm interpretů, kteří si pro své příznivce opět připravují skvělou audio-vizuální show. Největším tahákem bude americký DJ Hybris. Na scéně Nádvoří se navíc představí kapela TH!S v čele s Vojtou Kotkem.

Největší hvězdou programu je americký DJ Hybris. Umělec a drum and bassový producent s vlastním jménem Evan Vischi žije momentálně v Praze, mezi jeho čerstvé počiny patří EP vydané společně se svým krajanem Gridlokem. „Vždycky se během svých vystoupení snažím kombinovat hodně taneční muziky s experimentálnějšími polohami drum and bassu,“ říká o své hudbě Hybris, který hudbu dělá už od svých 18 let. „Neumím pískat, ale nijak moc mi to nevadí, protože každá písnička, ve které se píská, stojí většinou za nic,“ vtipkuje umělec.

Young Stage však bude postupně patřit i dalším interpretům. „Na podiu se během dne objeví například Bassbeat DJs, Prokta, Peejay, Sta, Dubtrax nebo Rudeboy. Na scéně Nádvoří navíc od půl deváté večer vystoupí kapela TH!S, jejímž frontmanem je herec a režisér Vojta Kotek,“ popisuje marketingová ředitelka Pivovaru Litovel Markéta Václavková.

Kromě klasických piv a speciálů uvařených pro Litovelský Otvírák se budou na akci čepovat pro mladé i nealkoholické pivní mixy Černý Citron a Pomelo.

Jitka Cilečková
ADison