Už Vám bylo 18 let?

Volná pracovní pozice - Brand manager

V Pivovaru Litovel hledáme kolegu/kolegyni do marketingového týmu.

Pivovar Litovel CZ Group a.s. hledá zaměstnance do trvalého pracovního poměru na pozici: Brand manager.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který nám v našem marketingovém týmu pomůže budovat a rozvíjet tradiční pivní značku, plánovat a realizovat marketingové aktivity napříč obchodními kanály zejména v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Náplň práce:
- plánování a realizace podlinkových i nadlinkových marketingových aktivit vč. rozpočtů
-  komunikace s médii, mediální plánování
-  komunikace a spolupráce s reklamními agenturami a externími dodavateli
-  realizace PR aktivit (interních i externích), řízení obsahu soc. sítí
-  spolupráce s obchodním týmem na projektech podpory prodeje
-  reportingu a vyhodnocování marketingové komunikace

Požadujeme:
-  VŠ se zaměřením na marketing a obchod - výhodou
-  praxe v oboru - výhodou
-  schopnost pracovat samostatně i v týmu
-  uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, PowerPoint, atd.)
-  orientace v oblasti tradičních i nových komunikačních médií
-  komunikační schopnosti - verbální i v psaném textu
-  AJ na komunikativní úrovni
-  řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-  zázemí tradiční a ryze české společnosti s významným postavením v regionu
-  zajímavou práci a možnost seberealizace v oboru
-  odpovídající mzdové zařazení
-  možnost profesních školení a kurzů
-  zaměstnanecké výhody a benefity
-  služební auto, mobilní telefon, notebook

Místo práce: Pivovar Litovel - okres Olomouc
Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím na email [email protected] Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.